S kým?

Pro výstup na Kilimandžáro máte dvě možnosti. Vlastně teď už tři 🙂

1/ Obrátit se na českou cestovku, která má svého místního partnera, a zaplatit jim oběma za servis, který vám poskytnou. Výhoda pro lidi co chtějí komunikovat v češtině, chtějí minimalizovat riziko problémů a nevadí jim zaplatit za to více peněz.

2/ Navázat spolupráci s nějakou místní cestovkou, které většinou sídlí v Moshi nebo Arushi. Je třeba být ale opatrný při výběru. Různé místní cestovky nabízí různé služby za různé ceny a některé mohou přinést zklamání. Není jednoduché a zabere hodně času na dálku vybrat tu správnou. Komunikace v angličtině je podmínkou.

3/ Využít naše zkušenosti. V našem výběrovém řízení vyhrála menší cestovka Serengeti Joy Tours, která od roku 2012 kromě výstupu na Kilimandžáro a Mount Meru organizuje také safari do Serengeti, Ngorongoro a dalších parků a pobyty na Zanzibaru a na ostrově Pemba. Cenová nabídka, kterou jsme dostali pro naši skupinu čtyřech lidí, byla výhodná. Termín a program nám přizpůsobili na míru. Náš výstup proběhl bez větších problémů, dokázali také rychle a bez navýšení ceny reagovat na změny na naší straně (část naší výpravy přiletěla později, než bylo plánováno a proto muselo dojít ke změně původně plánovaného harmonogramu výstupu). V případě zájmu najdete více informací v češtině na www.serengetijoytours.cz nebo v angličtině na www.serengetijoytours.com. Můžete poslat email s dotazy na info@serengetijoytours.cz nebo přímo do Tanzánie sympatické majitelce a manažerce Angelice na info@serengetijoytours.com. Ta na emaily odpovídá obvykle do 24 hodin. V případě potřeby jsme i my ochotni poradit a pomoci s komunikací.